Çanakkale Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Çanakkale aşılama oranında mavi renge döndü

SAĞLIK BAKANLIĞI TARAFINDAN AÇIKLANAN GÜNLÜK ‘COVİD-19 BİLGİLENDİRME PLATFORMUNDA’ YÜZDE 75,2 AŞILAMA ORANI İLE ÇANAKKALE’NİN RENGİ SARIDAN MAVİYE DÖNDÜ. SAĞLIK BAKANI DR. FAHRETTİN KOCA, ÇANAKKALE’Yİ SOSYAL MEDYA HESABINDAN YAPTIĞI PAYLAŞIM İLE ÖRNEK GÖSTEREREK TEBRİK ETTİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Çanakkale aşılama oranında mavi renge döndü
161 views
10 Temmuz 2021 - 16:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan günlük ‘Covid-19 Bilgilendirme Platformunda’ yüzde 75,2 aşılama oranı ile Çanakkale’nin rengi sarıdan maviye döndü. Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, Çanakkale’yi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile örnek göstererek tebrik etti.

Aşılamanın hızlanmasıyla ve planlanan koordinasyon sayesinde oluşturulan aşı uygulama noktalarına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca da, Çanakkale’yi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile örnek göstererek tebrik etti.

Konuyla ilgili Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, “Covid-19 ile mücadelede ilk günden bu yana büyük bir özveri ve titizlikle görev yapan her kademedeki sağlık çalışanlarımız aşı çalışmalarında da aynı özveri ve fedakarlıkla görev yapmışlardır. Tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz. Covid-19 ile mücadelede il genelinde vatandaşlarımız büyük duyarlılık göstererek, aşı oldu. Bu sayede aşılamada rakamlarımız arttı. Duyarlı davranarak aşı olan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Yeterli sayıda aşımız mevcut. Aşılamada yakaladığımız bu başarıyı devam ettirmek için sırası gelen ve henüz aşı olmayan tüm vatandaşlarımızı aşı olmaya davet ediyoruz. Hep birlikte mücadele ederek Aşı ile toplumsal bağışıklığı elde edeceğiz” ifadelerine yer verildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.